La vita com’è

Urodzony w Rzymie 6 lipca 1967 r., Max Gazzè spędził lata w Brukseli, gdzie studiował muzykę. Przez cztery lata był członkiem angielskiego zespołu 4 Play 4.
Potem, razem z zespołem przeniósł się do Francji. Do rodzinnego Rzymu wrócił w 1991r. i zaczął eksperymentować w swoim małym studiu nagrań. W 1994r. i w 1995 r. pracował nad swoim pierwszym albumem Contro un’onda del mare(Wbrew fali morza), który bogaty w różne style muzyczne i oryginalne teksty, szybko został zauważony w świecie krytyków muzycznych.

Popularność i tego artysty wzrosła po udziale w Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo, w 1999r. Wystąpił tam z piosenką Una musica può fare (Muzyka potrafi, dosłownie Muzyka może zrobić).

W 2010r. zadebiutował jako aktor w filmie Basilicta coast to coast w reżyserii Rocco Papaleo.

Piosenka  La vita com’è, w 2015r. poprzedziła wydanie albumu studyjnego Maximilian.  

Teledysk do tej piosenki został wyreżyserowany przez Jacopo Rondinelli. Główny bohater włóczy się po Katanii z zamiarem uwodzenia młodych kobiet, tylko po to, żeby je okraść. Nie rozstaje się przy tym ze zdjęciem swojej byłej ukochanej,  Tymczasem, Max Gazzè śpiewa piosenkę poświęconą beztroskiemu życiu.

max-gazze-la-vita-come

Leave a Reply