Come musica

Dawno nie było piosenek Lorenzo Cherubini, pseudonim artystyczny – Jovanotti. Czas więc najwyższy jakąś zaprezentować. Proponuję utwór o miłości, bo któż inny tak potrafi o niej śpiewać jak on!

Come musica to piosenka z albumu Safari z 2008r. Na uwagę zasługuje też teledysk, na którym Jovanotti najpierw oswaja a potem tańczy razem z ciężkimi maszynami.

come-musica-jovanotti

Piove

Pioveto jeszcze jedna ze starszych piosenek Jovanotti. Lorenzo zaśpiewał ją po raz pierwszy bodajże w 1994r. Od tamtej pory towarzyszyła mu prawie na każdym koncercie

piove-jovanotti

Ciao mamma

Ciao mamma – śpiewa młodziutki Lorenzo CherubiniJovanotti. Singiel pochodzi z albumu wydanego w 1990r., na początku jego kariery

ciao-mamma-jovanotti

Oh, vita!

Piosenka Oh, vita! z 2017r. , śpiewa Jovanotti.

Przyjemny do słuchania, radosny utwór o celebrowaniu życia stał się na tyle popularny, że zajmował 1 miejsce na listach we Włoszech, a album o tym samym tytule sprzedał się w ilości ponad 150 tys. egzemplarzy.

oh-vita-jovanotti

Ragazza magica

Jovanotti, czyli Lorenzo Cherubini z biegiem lat zmienia zarówno swój wizerunek jak i styl muzyczny. Niezmiennie jednak w jego piosenkach ważny motyw stanowią kobiety.
Ragazza Magica to singiel z jego albumu opublikowanego w 2016 r.

jovanotti-ragazza-magica